Czym jest BodyTalk?

Większość z nas myśli, że wie co naprawdę dzieje się w jego ciele.  Większość z nas uważa, że zna prawdziwe przyczyny niekomfortowych objawów psychosomatycznych, które nam doskwierają. Zapominamy jednak, iż koncentrując się na symptomach i świadomych myślach o stanie naszego zdrowia dotykamy tylko czubka góry lodowej, a reszta jest dla nas niewidoczna, chowa się głęboko w naszej podświadomości.  

Prawdziwe przyczyny objawów fizycznych i psychicznych mogą być ukryte o wiele głębiej niż myślisz i możesz nie mieć do nich dostępu.

Podczas BodyTalk odkrywamy je razem, gdyż rozmawiamy z wrodzoną mądrością Twojego ciała, która zna wszystkie czynniki i wpływy, które doprowadziły do braku wewnętrznej równowagi i złego samopoczucia.  Podczas BodyTalk neutralizujemy negatywne wspomnienia, energetyczne blokady oraz limitujące przekonania, które oddalają nas od pełni zdrowia. 

Sesja BodyTalk

Podczas sesji BodyTalk dostrajam się do częstotliwości ciała i umysłu pacjenta, wykorzystując narzędzia kinezjologii stosowanej. Nerwowo-mięśniowy feedback każdej osoby pozwala mi otrzymać informację o istniejących blokadach oraz osłabionych lub uszkodzonych połączeniach energetycznych w organizmie. 

Stosując nowoczesne techniki energetycznych balansów oraz tapping trzech mózgów w ciele, na nowo wzmacniam wewnętrzną komunikację.  Synchronizuję i równoważę organy, gruczoły dokrewne, układy biologiczne  oraz poszczególne części ciała, aby pomóc w osiągnięciu wewnętrznej równowagi. 

Każda sesja BodyTalk jest precyzyjnie tworzona przez inteligencję ciała każdej osoby i daje właściwe warunki do pobudzenia sił autoregulacji i regeneracji, pomagając tym samym w efektywnym powrocie do zdrowia i witalności.

Czy BodyTalk jest dla Ciebie?

Sesje BodyTalk  można stosować w celach prewencyjnych, aby zniwelować skumulowane w ciele pokłady fizycznego oraz emocjonalnego stresu, chroniąc swój organizm przed możliwymi dolegliwościami psychosomatycznymi, wynikającymi z braku homeostazy. 

BodyTalk jest również efektywną metodą na poradzenie sobie z chronicznymi symptomami, niewytłumaczalnymi dolegliwościami oraz chorobami immunologicznymi, dla których współczesna medycyna nie ma lekarstwa. 

Dla wielu osób regularne sesje BodyTalk stają się sposobem na samodoskonalenie i samorozwój.  BodyTalk stanowi więc narzędzie do podnoszenia własnej świadomości poprzez neutralizowanie sztywnych struktur naszego umysłu i jednocześnie tworzenia nowych, pozytywnych połączeń neuronalnych, pozwalających nam być bardziej elastycznymi, neutralnymi i ugruntowanymi w zmiennym procesie życia.

BodyTalk to energetyczna medycyna przyszłości – stworzona dla Ciebie przez Twoją inteligencję ciała.

Korzyści BodyTalk

  • Każda sesja BodyTalk jest doświadczeniem uwalniającym i transformującym.
  • Jej celem jest uzyskanie uczucia lekkości, ulgi oraz relaksu, a przede wszystkim ugruntowania oraz wewnętrznej równowagi.
  • BodyTalk bierze pod uwagę osobę jako całość, z indywidualną historią życia oraz zbiorem wpływów fizycznych, emocjonalnych oraz środowiskowych.
  • Holistyczne podejście BodyTalk pozwala odkryć prawdziwe przyczyny chorób lub objawów psychosomatycznych i skutecznie pomaga leczyć :

– objawy niepokoju, napięcia związane ze stresem dnia codziennego, chroniczne zmęczenie, bóle głowy / migreny, napięcie mięśni/ urazy, zaburzenia trawienia, zaburzenia równowagi hormonalnej, dyskomfort / bóle fizyczne, traumy emocjonalne, lęki / fobie, alergie / nietolerancje pokarmowe, osłabienie układu odpornościowego / choroby autoimmunologiczne

Sesje bezpośrednie, online oraz audio