W Inner Wisdom Therapies opieram się na terapiach współpracujących z wewnętrzną mądrością Twojego ciała. Wychodzę z założenia, że uaktywnienie tej inteligencji wyzwala siły, które przywracają organizm do równowagi i zdrowia.

W Inner Wisdom Therapies obserwuję, towarzyszę oraz wspieram każdą osobę  w jej samodzielnym procesie uzdrawiania, wierząc w nieograniczony potencjał sił autoregulujących i regeneracyjnych, drzemiących w inteligencji ciała.

Wierzę w nierozerwalność ciała i umysłu, ich nieustającą interakcję,  a także ogromny wpływ procesów psychologicznych na naszą biologię.  Dlatego moim celem jest praca z Twoją świadomością. Będzie ona polegać na neutralizacji limitujących przekonań, emocji oraz myśli. Pomogę Ci połączyć się z twoją naturalną wewnętrzną harmonii i uczuciem spokoju.

Dla Inner Wisdom Therapies zdrowie nie jest tylko wypadkową zewnętrznych okoliczności, czy splotu wydarzeń. Jest przede wszystkim konsekwencją wewnętrznych, codziennych decyzji i wyborów.

Pomogę Ci skontaktować się z Twoją mocą sprawczą. Zachęcę Cię do wzięcia odpowiedzialności za własne zdrowie.
To wszystko będzie możliwe dzięki zaktywizowaniu pozytywnych zmian w Twoich emocjach, myślach i nawykach, które będą Cię wspierać na ścieżce ku dobremu samopoczuciu i witalności.

Sesje bezpośrednie, online oraz audio