O Mnie

Nazywam się Dominika Ustowska. Jestem jedyną certyfikowaną terapeutką BodyTalk w Polsce. Pracuję również jako masażystka, łącząc wschodnie i zachodnie techniki pracy z ciałem i umysłem. Wypróbowałam wiele technik pracy z umysłem, w tym przede wszystkim procesy psychologii energetycznej, które zmieniły mnie samą i moje życie. Ten ogrom wiedzy i osobiste doświadczenie nauczyły mnie, jak w sposób efektywny i uważny towarzyszyć każdej osobie w procesie uzdrawiania oraz być pomocną w tak istotnej wewnętrznej pracy, jaką jest zmiana własnej świadomości.

Pracowałam w renomowanych spa oraz centrach wellness w Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Od kilku lat prowadzę własną klinikę Inner Wisdom Therapies, gdzie stosuję głównie  techniki balansu ciała i umysłu BodyTalk (WholeHealthCare System). Podróżuję pomiędzy Hiszpanią, Belgią oraz Polską, gdzie jestem coraz częstszym asystentem transformacji setek osób korzystających z tej nowatorskiej metody uzdrawiania.

Stosując BodyTalk korzystam nie tylko z nowatorskich technik energetycznych, ale z całego rezerwuaru wiedzy, jaką przez te wszystkie lata zdobyłam. BodyTalk jest systemem, który skłania do kreatywnych, niestandardowych rozwiązań, które skutecznie pomagają organizmowi powrócić do pełni zdrowia.

Prawdziwie holistyczne podejście BodyTalk pozwala mi skutecznie towarzyszyć Ci w procesie Twojego samouzdrawiania, regeneracji i uzyskania wewnętrznej równowagi.

Jestem jedyną  certyfikowaną terapeutką BodyTalk w Polsce.

Ukończyłam Odnowę Psychosomatyczną na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kształcąc się w technikach relaksacyjnych, wizualizacyjnych  oraz terapiach manualnych takich jak masaż, refleksologia czy akupresura. 

Dalszą edukację kontynuowałam w Hiszpanii, studiując masaż sportowy oraz powięziowy. Rozpoczęłam również pracę z energią w systemie Reiki oraz Uzdrawiania Pranicznego. 

Odbyłam wiele podróży na Daleki Wschód, zgłębiając tajniki ajurwedy, jogi, medytacji oraz mindfulness. 

Sesje bezpośrednie, online oraz audio